:


Watch the videos!

top news

Coty Professional vyhlasuje celosvetovú hviezdu, herečku Sophie Turner, ako reprezentana globálnej značky pre Wella Professionals, v novom partnerstve, ktorého cieľom je inšpirovať profesionálov na objavenie ich skutočnej farby prostredníctvom sily transformácie.

Kongres Framesi

15 Červen 2017

Místem konání Mezinárodního kongresu Framesi byla řada úžasných míst.

Letos se sejdou stylisté z více než 30 zemí v Praze. Kdo by této jedinečné příležitosti nevyužil?


Kadeřníci jsou skupinou kreativních nadšenců, ochotných stát celý den na nohou a vytvářet nekonečné množství vlasových variací.

 

A protože nároky klientů stoupají, kadeřníci hledají další a další cesty ke vzdělání a zdokonalení svých schopností. K velmi příjemným způsobům patří mezinárodní setkání stylistů, které každoročně pořádá značka italské kosmetiky Framesi. Beauty salony jsou místem, které se točí kolem módy, stylu, krásy a fantazie. Chcete-li radit svým klientům ohledně vlasové módy, stylingu a barev, pak je nutné znát o vlasové módě více než všichni ostatní. Všem stylistům pomáhají série trendových účesů, které kreativní skupina Framesi vytváří dvakrát ročně. Udávají styl, navrhují nové techniky střihů a barvení, jsou rádci a pomocníky v oblasti účesové módy. S účesovými trendy se seznámíte právě během mezinárodního kongresu ve spektakulární show. Na kongresu můžete shlédnout show několika kadeřnických skupin. Elegantní módu zastupuje Italian Style Framesi, navrhující účesy již od roku 1979. Jedná se o koncepci účesů, které jsou vytvořeny s cílem vyhovět aktuálnímu životnímu stylu a náladě ve společnosti. Odvážnější a sportovnější styly uvidíte v show skupiny Italian Style Energy, okořeněné italským stylem a vkusem. V Čechách a na Slovensku je velmi známá akademie MixART, která již 20 let nabízí speciální vzdělávací program pro kadeřníky a růst jejich salonů. Mezi další kadeřnické týmy prezentující trendy patří HAI(R)EVOLUTION či PASSION4FASHION. Tajemství se skrývá pod názvem Color Show. Uvedený odborný program s trendy vlasové módy na podzim a zimu 2017/18 se dělí do dvou dnů – můžete si zvolit, kterého dne (nebo obou) se zúčastníte. Jazykové bariéry se neobávejte, mluvené slovo bude simultánně tlumočeno do češtiny. Navíc jsme si ověřili, že kadeřníci a kadeřnice si rozumí po celém světě i beze slov.

 

Zeptali jsme se kadeřníků, kteří se loni zúčastnili kongresu Framesi v Paříži.


Proč na kongres jezdíte a co vám přináší?

„Já považuji kongres za kadeřnický svátek. Užívám si pocit být součástí setkání skvělých kadeřníků z celého světa. Získám nové vědomosti a nápady do naší velmi náročné kadeřnické práce. Oboru se věnuji již 26 let a kongres je pro mě lékem proti vyhoření 

a stereotypu, dobře známých z každé profese.Po kongresu jsem nabitá energií a entuziasmem. Mám chuť se vzdělávat a vytvářet nové věci. A to mě baví a posouvá dál. Letos si proto kongres v Praze ujít nenechám a budu ho sdílet i s dalšími kolegy z mého salonu,“ říká Jana Vodvárková, Vlasové studio Casciaro z Brna.

 

„Baví mě sledovat kadeřníky světového formátu při práci. Na kongres jezdím pravidelně, loni se ho zúčastnil celý kadeřnický tým mého salonu. Akce nás stmelila, jak profesně tak i ve vztazích. Zafungovala jako hodně příjemný teambuilding,“ zavzpomínal Sebastian Nemi z Regeneračního a vzdělávacího centra Sirrah Natura z Mladé Boleslavi.

 

„Kongresem se pravidelně odměňuji za svoji celoroční práci. Vítám jedinečnou možnost podělit se s kolegy o pracovní poznatky a novinky. Cítím svou účast jako zvýšení prestiže salonu a výrazné rozšíření svých schopností, odborných i kreativních. Navíc si užívám spojení pracovního programu kongresu s odpočinkem, kulturními zážitky a poznáváním dalších zemí,“říká Katka Haškovcová, Salon Kateřiny Nohejlové-Haškovcové, Tábor.


Tea Tree Scalp Care – Anti-Thinning

Oslabení vlasů a jejich padání se po pravidelném doporučeném používání zastaví.

Goldwell Colorance

14 Červen 2017

Goldwell představuje novou servisní kolekci, která je věnována již zavedené produktové řadě Colorance. Sedm nových looků 

ukazuje, jak mohou stylisti vyjádřit různé podoby klientovy osobnosti.

Takmer 800 kreatívnych profesionálov a hostí z oboru sa spoločne zjednotilo zažiť a zdieľať svoj záväzok k značke John Paul Mitchell Systems na podujatí Global Gathering na Sardínii v roku 2017 spoločnosti.

Účastníci  “Look, Learn, Love” pracujúci s produktmi Wella Professionals a produktami Londa / Kadus Professional počas inšpirujúceho mini-breaku na úžasnom mieste.

  • Praha, 27. dubna 2017 - Kadeřnický časopis Estetica Czech&Slovak za podpory Českého kadeřnického institutu /Czech hairdressing institut - Prague/ připravil pokračování inspirativního osvětově-vzdělávacího projektu ESTETICAtalk
  • 4 000 hostů z 50 zemí z celého světa, 9 mezinárodních finalistů. 1 globální vítěz! Společnost Revlon Professional oslavila svou vynikající každoroční celosvětovou soutěž během monumentální show Style Masters Show 2017 v Bruselu (Belgie).
  • Jedna destinácia, dve neuveriteľné udalosti pre špecialistov zo salónov Wella Family v nádhernom Dubrovníku v Chorvátsku.
  • Perfektné obchodné a zábavné kombo. Dá sa to nemilovať?
  • FIELD - nová kolekce Libor Šula The Salon je inspirována přírodou, ovšem velmi specifickou. Přírodou mírně zlomenou, přemoženou. Jako kdyby něco, co nebylo v plánu, najednou zafungovalo, propojilo se a vytvořilo celek, nad kterým zůstává rozum stát.
Copyright © 2012 | All rights reserved • IGEMA SRO | P.iva 05215180018 | email:info@estetica.it login | Powered by coolshop

popup - Wisepops - script

cookies - CZ